Rozvoz obědů

Rozvoz jídel - Teplice

l.Rozvoz jídel - Teplice

Restaurace La Pampa provozuje rozvozy jídel - Teplice, v rámci domluvy jsou možné i příměstské lokality. Pokud potřebujete využít Váš čas ať pracovně, či na jiné důležité činnosti a zároveň si vychutnat dobré jídlo, máme pro Vás řešení - naše rozvozy.

l.Rozvoz obědů pro jednotlivce i firmy

Ať už máte chuť na dobrý oběd pouze Vy nebo celá Vaše firma, vždy dokážeme zajistit rozvoz obědů v dostatečném množství a to i dlouhodobě. O teplotu se bát nemusíte, dovážka obědů je vždy v termoboxu. Objednávky rozvozu obědů prosím objednávejte v předchozí den od 7.hodin do 18. hodin, po 18 hodině je vhodné objednávku jídla vyřídit telefonicky a to nejpozději do 9.hodin dne rozvozu. Rozvoz jídel je od 10:00-12.00 a podle časových možností zákazníka.

l.Vysoká kvalita služeb

Restaurace La Pampa a její kolektiv se Vám vždy snaží vyjít maximálně vstříc - svých        klientů si velmi vážíme a jak ve smyslu rozvozu, tak samotného jídla poskytujeme prvotřídní servis. Nemáte rádi v konkrétním jídle tatarku či cibuli? Zavolejte,že by jste rádi kupříkladu kečup nebo "bez cibule". Jídla v naší nabídce začínají již od 50Kč.

l.Dlouhodobé rozvážení obědů pro firmy

Běžně dodáváme obědy pro kanceláře, firmy a další organizace. Rozvozy jídla pro firmy z naší restaurace jsou vždy včasné, chutné a vždy si v týdenním menu vyberete přesně dle Vaší chuti.Při více odebíraní jídel jde úprava ceny. Buďte dalšími spokojenými strávníky naší restaurace, pro více informací se nebojte nás oslovit.kontakt.

—————